Teresiński Mityng Lekkoatletyczny dla Dzieci


Listy startowe:

Dziewczęta 2008 i młodsze
100m:
1. Joanna Zemła  UKS Filipides Teresin
2. Lidia Kwiatkowska  Sochaczew
3. Maja Jarosińska
4. Sandra Markowska  SP w Teresinie
5. Oliwia Zagajewska SP w Teresinie
6. Lena Pawelec  SP w Teresinie
7. Milena Zych
8. Patrycja Zielska
9. Maja Zielska

Skok w dal:
1. Oliwia Zagajewska SP w Teresinie

Chłopcy 2008 i młodsi
100m:
1. Piotr Błaszczyk  UKS Filipides Teresin
2. Paweł Starus  SP w Teresinie
3. Kacper Króliczak
4. Bartek Lot
5. Aleksander Pęśko SP w Teresinie
6. Piotr Andryszczyk SP w Teresinie

Skok w dal:
1. Paweł Starus  SP w Teresinie
2. Bartek Lot

Dziewczęta 2007
150m:
1. Maja Kamińska  UKS Filipides Teresin
2. Iga Kołodziejak SP w Teresinie
3. Karolina Markowska  SP w Teresinie
4. Aleksandra Kowalska  SP w Teresinie
5. Magdalena Lewandowska  KM Aktywni Sochaczew
6. Maja Nowakowska

Skok w dal:
1. Magdalena Lewandowska  KM Aktywni Sochaczew
2. Maja Kamińska  UKS Filipides Teresin
3. Iga Kołodziejak SP w Teresinie
4. Karolina Markowska  SP w Teresinie
5. Aleksandra Kowalska  SP w Teresinie




Chłopcy 2007
150m:
1. Piotr Starus SP w Teresinie
2. Paweł Hańderek SP w Teresinie
3. Kacper Jarosiński
4. Kamil Dmoch
5. Adrian Kowalski
6. Braian Kowalski
7. Jakub Zielski

Skok w dal:
1. Piotr Starus SP w Teresinie
2. Paweł Hańderek SP w Teresinie
3. Kacper Jarosiński

Dziewczęta 2006
200m:
1. Rut Kamińska SP w Teresinie
2. Katarzyna Kulik SP w Teresinie
3. Alicja Antczak SP w Teresinie
4. Oliwia Ślązak SP w Teresinie
5. Wiktoria Rogińska SP w Teresinie
6. Kinga Bodych SP w Teresinie
7. Maria Felczak  SP w Teresinie
8. Julia Jasińska  KM Aktywni Sochaczew

Skok w dal:
1. Julia Jasińska  KM Aktywni Sochaczew


Chłopcy 2006
200m:
1. Krzysztof Goluch  SP w Teresinie
2. Szymon Matuszkiewicz SP w Teresinie
3. Bartosz Krawczak
4. Alan Pawelec  SP w Teresinie
5. Bartosz Makowiecki  SP w Teresinie

Skok w dal:
1. Krzysztof Goluch  SP w Teresinie
2. Szymon Matuszkiewicz SP w Teresinie

Dziewczęta 2005
300m:
1. Amelia Król  SP w Teresinie
2. Natalia Gładysz
3. Julia Zimna KM Aktywni Sochaczew
4. Zofia Modrzejewska KM Aktywni Sochaczew
5. Patrycja Pręgowska KM Aktywni Sochaczew
6. Maja Chojnacka

Skok w dal:
1. Natalia Gładysz
2. Julia Zimna KM Aktywni Sochaczew
3. Zofia Modrzejewska KM Aktywni Sochaczew
4. Patrycja Pręgowska KM Aktywni Sochaczew
5. Maja Chojnacka


Chłopcy 2005
300m:
1. Wojciech Bryński  SP w Teresinie
2. Jakub Górnicki  SP w Teresinie
3. Mikołaj Wierzbicki  UKS Filipides Teresin
4. Marcel Góralczyk  UKS Filipides Teresin
5. Damian Pietrzyk  UKS Filipides Teresin
6. Dominik Łyczywek  KM Aktywni Sochaczew


Skok w dal:
1. Szymon Króliczak  UKS Filipides Teresin
2. Mikołaj Wierzbicki UKS Filipides Teresin
3. Dominik Łyczywek  KM Aktywni Sochaczew
4. Marcel Góralczyk  UKS Filipides Teresin
5. Damian Pietrzyk  UKS Filipides Teresin

Dziewczęta 2004
300m:
1. Inga Andryszczyk  UKS Filipides Teresin
2. Patrycja Walasik UKS Filipides Teresin
3. Natalia Glińska  SP w Teresinie
4. Julia Szmidt  SP w Teresinie
5. Julia Paluchowska  SP w Teresinie
6. Patrycja Dmoch  SP w Teresinie
7. Katarzyna Kamionka  SP w Teresinie
8. Natalia Więckowska KM Aktywni Sochaczew
9. Wiktoria Wołkow KM Aktywni Sochaczew
10. Karolina Zielska  SP w Teresinie
11. Zuzanna Pałuba  SP w Teresinie
12. Aleksandra Abka KM Aktywni Sochaczew
13. Ola Dąbrowska  Olimp Błonie
14. Daria Dziedzic  Olimp Błonie

15. Maja Kołodziejak

16. Karolina Zdanowska


Skok w dal:
1. Patrycja Walasik  UKS Filipides Teresin
2. Natalia Glińsla  SP w Teresinie
3. Klaudia Zielska  SP w Teresinie
4. Julia Szmidt  SP w Teresinie
5. Julia Paluchowska  SP w Teresinie
6. Patrycja Dmoch  SP w Teresinie
7. Joanna Pisarkiewicz  SP w Teresinie
8. Agata Ziemian  SP w Teresinie
9. Katarzyna Kamionka  SP w Teresinie
10. Natalia Więckowska KM Aktywni Sochaczew
11. Wiktoria Wołkow KM Aktywni Sochaczew
12. Lidia Ledzion  SP w Teresinie
13. Julia Matczak  SP w Teresinie
14. Karolina Zielska  SP w Teresinie
15. Aleksandra Abka KM Aktywni Sochaczew

Chłopcy 2004
300m:
1. Bartosz Sudak  SP w Teresinie
2. Mateusz Młodawski SP w Teresinie
3. Piotr Śliwa  SP w Teresinie
4. Kamil Orlikowski UKS Filipides Teresin
5. Łukasz Włudarczyk  SP w Teresinie
6. Łukasz Gąsiorek  SP w Teresinie
7. Robert Bargieł  SP w Teresinie
8. Mateusz Gawor  SP w Teresinie
9. Bartek Sosnowski  SP w Teresinie
10. Witold Wojciechowski  SP w Teresinie
11. Kacper Zygmunciak SP w Teresinie


Skok w dal:
1. Dominik Mikołajczyk SP w Teresinie
2. Kacper Selerski  SP w Teresinie
3. Jan Wyrzykowski SP w Teresinie
4. Gracjan Macherski SP w Teresinie
5. Patryk Radkowski  SP w Teresinie
6. Marcin Kazanecki  SP w Teresinie
7. Adam Wiśniewski  SP w Teresinie
8. Patryk Matejko  SP w Teresinie

Dziewczęta 2003
600m:
1. Liwia Dąbrowska  UKS Filipides Teresin
2. Milena Oszkiel  SP w Teresinie
3. Aleksandra Świś  SP w Teresinie
4. Zuzanna Ziemkiewicz  UKS Filipides Teresin
5. Modrzejewska Natalia KM Aktywni Sochaczew
6. Weronika Lewandowska KM Aktywni Sochaczew
7. Julia Wosińska  KM Aktywni Sochaczew
8. Martyna Burdzińska  Olimp Błonie

Skok w dal:
1. Zuzanna Ziemkiewicz  UKS Filipides Teresin
2. Zuzanna Gołąb  SP w Teresinie
3. Gabriela Bartosiak  SP w Teresinie
4. Modrzejewska Natalia KM Aktywni Sochaczew
5. Weronika Lewandowska KM Aktywni Sochaczew
6. Julia Wosińska  KM Aktywni Sochaczew

Chłopcy 2003
600m:
1. Michał Góralczyk  UKS Filipides Teresin
2. Mateusz Wysocki  SP w Teresinie
3. Bartek Mróz  SP w Teresinie
4. Fabian Niedźwiedzki  SP w Teresinie
5. Dawid Gawor  SP w Teresinie
6. Aloyan Vanik  SP w Teresinie
7. Konrad Kuziński KM Aktywni Sochaczew
8. Nikodem Zofczak


Skok w dal:
1. Kacprzak  SP w Teresinie
2. Szymon Bońda  SP w Teresinie
3. Szymański  SP w Teresinie
4. Piotr Kłonowski  SP w Teresinie
5. Komaszewski  SP w Teresinie
6. Kuba Woźniak  SP w Teresinie
7. Igor Bonat  SP w Teresinie
8. Radek Goluch  SP w Teresinie
9. Patryk Walencik  SP w Teresinie
10. Ignacy Załuski  SP w Teresinie
11. Konrad Kuziński KM Aktywni Sochaczew
12. Nikodem Zofczak

Dziewczęta 2002
600m:
1. Wiktoria Raczkowska SP w Teresinie
2. Klaudia Sztandur KM Aktywni Sochaczew
3. Agata Chmielewska  Olimp Błonie

Skok w dal:
1. Wiktoria Raczkowska SP w Teresinie
2. Klaudia Sztandur KM Aktywni Sochaczew

Chłopcy 2002
600m:
1. Bartosz Świerczewski  UKS Filipides Teresin
2. Jakub Florczak  UKS Filipides Teresin

Skok w dal:
1. Marcin Chwesiuk  SP w Teresinie
2. Mikołaj Staniak  SP w Teresinie