II Teresiński Integracyjny Bieg Po Zdrowie


W sobotę 20 września 2008 odbył się II TERESIŃSKI INTEGRACYJNY BIEG PO ZDROWIE, w którym udział wzięło 60 zawodników i zawodniczek. Zawody te odbyły się na kameralnym obiekcie jakim jest stadion Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Mimo nienajlepszej aury rywalizacja była zacięta do ostatniego metra w każdej kategorii wiekowej.
Głównym organizatorem biegów był Uczniowski Klub Sportowy „FILIPIDES”, a współorganizatorem i fundatorem trofeów sportowych Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie.

Gościem specjalnym biegów był Paweł Pytlarczyk wielokrotny reprezentant Polski w skoku w dal oraz znakomity sprinter, który biegał w sztafecie z takimi zawodnikami jak Marcin Urbaś czy Marcin Marciniszyn.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym za wsparcie sobotniej imprezy, a są to:

Radio Niepokalanów – patronat medialny, Starosta Powiatu Sochaczewskiego Tadeusz Koryś – fundator nagród dla zwycięzców Biegu Krasnali oraz pucharu dla organizatorów biegów, Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin „IMPULS” – fundator medali oraz nagród dla dzieci w biegu „Krasnali”
Apteka CALENDULA, BANK SPÓŁDZIELCZY w Teresinie, URZĄD GMINY w Teresinie, Państwo ANETA I ROBERT IZAK – za sponsoring, firma BAKOMA – fundator jogurtów, firma MARS POLSKA – fundator słodyczy
Serdecznie dziękujemy Pani Sabinie Walczak, Panu Adamowi Pniakowi oraz Panu Mariuszowi Cierechowi za wkład jaki włożyli w sędziowanie imprezy.